UA-52395193-1 skip to Main Content
Odgađa Se L’appuntamento Martina Majerle I Mario Šimunović

Odgađa se L’appuntamento Martina Majerle i Mario Šimunović

Koncert  koji se trebao održati sutra, u utorak 18.08. u 21.00h na Trsatskoj gradini pod nazivom L’appuntamento Martina Majerle i Mario Šimunović odgađa se za nedjelju 23.08. u 21.00h zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Nastup pjevačice Martine Majerle – jedne od najboljih pratećih vokala na hrvatskoj estradi koja je svojim prekrasnim glasom podrška na sceni najvećim glazbenim imenima. Martinu će na ovom nastupu pratiti renomirani gitarist Mario Šimunović koji će publiku provesti kroz program hrvatskih šlagera i evergrina, fada, talijanskih evergrina i canzone kroz presjek popularnih svjetskh uspješnica u jedinstvenoj izvedbi. Publici će se predstaviti i opatijski slikar i glazbenik Claudio Frank koji će se umjetnicima na pozornici pridružiti svirajući violinu.

Početak koncerta je u 21.00 h, a ulaz se za posjetitelje otvara u 20.00 h.

Ulaznice  kupljene za utorak vrijede i za nedjelju.Ulaznice se u pretprodaji mogu kupiti u Vintage baru na Trsatskoj gradini, Dallas music shopu i u sustavu mojekarte.hr po cijeni od 30 kn, odnosno 40 kn na dan koncerta.

Back To Top